برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

رویه های بازگرداندن کالا

رویه ­های بازگرداندن کالا


بر اساس منشور اخلاقی هربالایف، کلیه کالاهای ارائه شده اصلی بوده و کلیه فرآیند خدمات رسانی بر اساس الگوی مشتری مداری می­باشد.

همچنین جهت رفاه حال مشتریان محترم و اطمینان خاطر از خرید مناسب و همچنین تحویل سالم کالا، شرایط استرداد و یا تعویض کالا در قالب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. بدین منظور ضمن مطالعه شرایط استرداد و یا تعویض کالا که هر کدام در زیر توضیح داده شده است نیاز است قبل از بازگردادن کالا با کارشناسان هربالایف هماهنگی های لازم صورت گرفته و تنها در صورت تائید کارشناسان کالای مورد نظر بازگردانده شود.

شرایط استرداد (پس گرفتن) کالا

جهت رفاه حال مشتریان محترم کالاهای دارای امکان 7 روز ضمانت بازگشت با در نظر گرفتن شرایط زیر، امکان استرداد آنها فراهم می باشد.

 1. مشتریان محترم حداکثر تا 7 روز کاری پس از تحویل کالا فرصت دارند تا انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش هربالایف اطلاع دهد.
 2. امکان استرداد کالا تنها برای خریداران مصرف کننده مقدور می باشد و برای خریدهای عمده امکان استرداد کالا فراهم نمی باشد.
 3. کالای بازگردانده شده تنها در صورتی پذیرفته می شود که پلمپ آن باز نشده باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 4. کالاهایی که به عنوان هدیه و یا بن هایی که به واسطه کالای خریداری شده تقدیم حضور مشتریان محترم می گردد در صورت عودت اصل کالای خریداری شده، هدیه و یا بن ها نیز باید عودت داده شوند.
 5. در صورت انصراف از خرید قبل از ارسال سفارش، بدون کسر هزینه ای، مبلغ کالا مسترد خواهد شد و در صورت انصراف از خرید پس از ارسال سفارش، کلیه هزینه های تحویل و بازگشت مجدد کالا به عهده مشتری می باشد و در صورت برخورداری مشتری از خدمات ارسال رایگان، هزینه های ارسال رایگان نیز کسر و مابقی مبلغ مسترد خواهد گردید.


شرایط تعویض کالا

جهت رفاه حال مشتریان محترم کالاهای دارای امکان 7 روز ضمانت بازگشت با رعایت شرایط زیر، امکان تعویض دارند .

 1. هر گونه ایراد فیزیکی بایستی حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به واحد خدمات پس از فروش هربالایف اطلاع داده شود و در صورت گذشت بیش از 24 ساعت سرویس تعویض کالا شامل این بخش نمی گردد. چنانچه آسیب دیدگی کالا بلافاصله پس از تحویل قابل تشخیص باشد مشتری می تواند از تحویل کالا خودداری کند.
 2. در خصوص کالاهای دارای ضمانت بایستی شرایط تعیین شده توسط شرکت ارائه کننده خدمات نظیر نصب و راه اندازی جهت تائید کارت ضمانت، توسط مشتریان رعایت گردد.
 3. چنانچه کالای خریداری شده دارای اشکال فنی باشد، باید طی مدت حداکثر 7 روز از زمان تحویل کالا از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به واحد خدمات پس از فروش هربالایف اطلاع داده شود. این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
 4. کالاهایی که به عنوان هدیه تقدیم حضور مشتریان محترم می گردد در صورت عودت اصل کالای خریداری شده کالاهای اهدایی نیز باید عودت داده شوند.
 5. به همراه کالای تعویضی،‌ لازم است جعبه و کارتن اصلی کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از خدمات ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد
 6. در صورت تائید کالا جهت تعویض، در صورتیکه مشتری هزینه ارسالی و یا تحویل پرداخت کرده باشد مسترد خواهد شد.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم