برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

روش های ارسال سفارش

روش های ارسال سفارش


هربالایف جهت رفاه حال مشتریان محترم و با توجه به خدمات ارائه شده توسط شرکت های حمل و نقل و همچنین تمهیدات مورد نیاز جهت ارسال مطمئن و سریع کالا، روش های متنوعی را جهت ارسال به اقصی نقاط کشور در نظر گرفته است.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن مورد نیاز است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و هربالایف تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ارسال در سطح شهر تهران

برای مشتریان که آدرس تحویل آنها سطح شهر تهران می باشد کالای خریداری شده از طریق پیک ارسال می گردد و در صورت خرید بیشتر از پانصد (500) هزار تومان هزینه ارسال رایگان می باشد و تنها برای خرید های زیر پانصد (500) هزار تومان هزینه ارسال از مشتریان اخذ می گردد.

ارسال به شهرستان ها

شرکت های مختلفی با خدمات متنوعی دارای خدمات ارسال کالای بین شهری به روش زمینی می باشند که روش ارسال با توجه به نوع کالاها و مقصد تحویل گیرنده، توسط هربالایف مشخص می گردد. حداکثر مدت زمان تحویل کالا برای مراکز استان ها 3 روز کاری و برای شهرستان ها 4 روز کاری پس از اولین روز کاری ثبت سفارش می باشد.همچنین هزینه ارسال در صورت خرید بالای پانصد (500) هزار تومان رایگان می باشد.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم